Ana sayfa

Henan Xingchang Import And Export Trade Co.,Ltd

Şirket profili
Zhengzhou Changli Group - Henan Xingchang İthalat ve İhracat Ticaret Ltd. Şti., Esas olarak inşaat ekipmanlarının üretimi ve satışı ile beton karıştırıcıları, beton karıştırıcı tesisleri, kule vinçleri köprü kurma vinçleri, beton pompası, beton karıştırıcıları dahil olmak üzere önde gelen ürünlerimizle ilgilenmektedir. kamyon, kendinden yüklemeli karıştırıcı vb. 1982'den beri kendi imalat fabrikalarımızda bulunmaktadır.

Firmamız Xingyang, Zhengzhou, Henan Eyaleti, inşaat ekipmanları alanında, Xingzheng Havaalanı, Zhengzhou Doğu İstasyonu yakınlarındaki şehrimizde duruyor, isteğinize göre her yöne gidebilirsiniz. Şirketimiz şu anda 60.000 metrekareden büyük bir alana sahip olup, toplam 28.000 metrekareden büyük bir inşaat alanına ve 90 milyon CNY veya daha fazla sabit varlığa sahiptir.

Biz zaten ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Pakistan, Sri Lanka, Filipinler, Endonezya vb.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Changli Grubu - Henan Xingchang İhracat AndImport Trade Co, Ltd 1982 yılında kurulmuştur. Bu kapsamlı bir grup şirketi İnşaat Makine Üssü --- Xingyang, Zhengzhou City bulunan tasarım, üretim ve satış sektörleri ile birlikte.
30 yılı aşkın bir gelişme ile, önde gelen profesyonel üreticileri ve Çin'de İnşaat Makineleri ihracatçılarından biri haline gelmiştir. Şimdiye kadar, kapsayan fabrika alanı 120.000 m2'ye ulaşıyor ve mühendisler, işçiler, satışlar ve servis çalışanları dahil olmak üzere yaklaşık 1000 kişiye sahip.
1. 1982 yılında kurulan, 37 yıldan fazla ürün deneyimi ile

2. 12 yıl ihraç tecrübesi ile 2007 yılında uluslararası iş yapmaya başlayın.

3. 2011 yılında, asfalt tesisi ve kırıcı tesisi yapmaya başlıyoruz

4. 2013 yılında, biz şube fabrika var ve kuru harç bitki var

5. elde birçok sertifika, ve tedarik lafarge grup —— dünyanın ilk 500 şirketleri

6. şimdilik, tedarik fazla 70 ülke

Henan Xingchang Import And Export Trade Co.,Ltd Henan Xingchang Import And Export Trade Co.,Ltd Henan Xingchang Import And Export Trade Co.,Ltd Henan Xingchang Import And Export Trade Co.,Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Yujie / CINACHARM

No. Çalışanları : 1000~1500

Yıllık satış : 300000000-500000000

Yıl kurulan : 1982

İhracat p.c : 80% - 90%

Workers: 1000

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Kuru Harç Karıştırma Tesisi satış için iyi kalite Kuru Harç Karıştırma Tesisi satış için iyi kalite Kuru Harç Karıştırma Tesisi satış için iyi kalite Kuru Harç Karıştırma Tesisi satış için